Маркетингова підтримка меблевої фабрики «Константа» ефективно відрізняє наші вироби і робить їх не тільки цікавими, але й вигідними і найбільш ліквідними.

Торгова марка «Константа» надає споживачам найбільш затребувану продукцію. Безперервно відстежує зміни купівельного попиту і коригує діючий асортимент товарних позицій, своєчасно замінюючи позиції, які втрачають актуальність.

Позиціонування товару

Головний принцип позиціонування меблів «Константа» базується на п'яти базових елементах:

бездоганна якість; ергономічність та функціональність; надійність конструкції; досконалий дизайн; різноманіття модельного ряду.

Меблева фабрика «Константа» активно бере участь у профільних широкомасштабних виставках для професійного сегмента споживачів. Беручи участь у всеукраїнських виставках, ми залучаємо велику увагу з боку споживачів нашої меблів. Участь у виставках дозволяє зацікавити велику кількість людей не тільки з боку кінцевого споживача, але і дистриб'юторів з інших регіонів.

Метою нашої участі у виставках є представлення нашої продукції потенційним клієнтам, презентація новинок, знайомства з новими групами покупців, налагодження особистих контактів, підтримка вже існуючих ділових відносин. Відповідно ми збільшуємо охоплення в даному сегменті ринку. За час роботи на виставках, нам вдалося укласти ряд взаємовигідних угод із багатьма перспективними партнерами, а також поділитися новими досягненнями та досвідом з постійними колегами.

Широка дилерська мережа дозволяє придбати меблі «Константа» в будь-якому регіоні України в максимально короткий термін.

Рекламна підтримка Меблевої фабрики «Константа»