Що людина може розповісти про свою меблів? Не багато. Проте меблі, що створюють атмосферу комфорту і неповторний дизайн в нашому будинку, можуть розповісти про людину, про його звички і його стиль життя дуже багато. В умовах сучасного ритму життя дуже важливо повертатися після напруженого дня в комфортну, затишну домашню обстановку. Така обстановка в будинку создається у великій мірі саме завдяки меблів. При цьому необхідно, щоб меблі була практичними, функціональними і обов'язково зручними. Саме такі меблі виробляє ТМ "Константа" для Вас.Меблева фабрика «Константа» заснована в 2001 році і за 10 років продуктивної роботи встигла зарекомендувати себе тільки з кращого боку. Вся продукція, пропонована нами, має сертифікат відповідності Держстандарту і гігієнічний сертифікат і виробляється тільки з якісних матеріалів і фурнітури таких фірм, як «FIT», «Апарель», «Ексім-Текстиль». Меблева фабрика «Константа» є постійним учасником великих меблевих виставок і успішно реалізує свою продукцію не тільки в Україні, але і за кордоном.В нашу пропозицію входять: кутові дивани, дивани з системою розкладки «книжка», «єврокнижка», «акордеон», корпусні меблі. Головні умови, якими ми керуємося при виробництві нашої продукції, це:

бездоганна якість; ергономічність та функціональність; надійність конструкції; досконалий дизайн; різноманіття модельного ряду.

ТМ «Константа» впевнено йде в ногу з останніми модними віяннями у сфері виробництва м'яких меблів та постійно розширює асортимент і дилерську мережу для того, щоб Ви придбали не тільки високоякісні меблі, але і комфорт, бездоганний стиль і затишок для Вашого будинку.